Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

27.08.2022. godine na području Parka prirode Žumberak Samoborsko gorje, održano je 5. Kolo Kontinental trail lige i 6. Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u trailu. U utrci su mogli sudjelovati oni koji vole trčati u prirodi, ali i oni koji vole stati na postolja i osvajati bodove u trail trčanju (ITRA) i kvalifikacijske bodove za najprestižniju svjetsku utrku Ultra du Mont Blanc (UTMB).Tako su trkači mogli sudjelovati u rekreativnoj stazi od 8 km i 156 m+, kratkoj stazi od 15 km i 400 mD+, dugoj stazi od 42 km i 2159 mD+ i Ultri 50 miles od 82 km i 3540m.Pa je tako naš član Sportsko-rekreacijskog kluba „Baraber“ na rekretativnoj stazi od 8 km i 156mD Darko Majdenić u kategoriji M40-49 zauzeo 9. mjesto. Na kratkoj stazi od 15 km i 400 mD+ u muškoj kategoriji 40-49 Kruno Tomljanović je zauzeo 6. mjesto, Angel Milišić-Zečević 17. mjesto i Robert Škorvaga 66. mjesto. Na dugoj strazi od 42 km i 2159mD+ u muškoj kategoriji 50 i stariji naš član Ivan Špoljarić je osvojio 3. mjesto, dok je na Ultri 50 miles od 82 km u muškoj kategoriji 40-49 Krešimir Valentić zauzeo 4. mjesto. Čestitke svim našim članovima koji su sudjelovali na ovoj utrci.