Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

01.10.2022. godine održan je 30. Zagrebački maraton, na kojem su se mogli natjecati djeca u Dječjoj utrci, te rekreativci i natjecatelji u disciplinama Garmin 10K Race, te polumaratonu i maratonu. Kao i na mnogim drugim utrkama, i u ovoj su sudjelovali naši članovi Sportsko-rekreacijskog kluba Baraber, kojom prilikom su postigli slijedeće rezultate. U disciplini na 10 km, u ženskoj kategoriji od ukupno 477 trkačica, naša članica Melisa Franjković je zauzela 134. mjesto. U disciplini polumaratona u ženskoj kategoriji od 40-44 godina Marija Knežević je zauzela 33. mjesto, dok je u istoj disciplini u muškoj kategoriji od 45.-49. godina Robert Pejak zauzeo 46. mjesto, a u kategoriji MS Vedran Vučetić 193. mjesto. U disciplini maratona u ženskoj kategoriji od 40-44 godina Jasna Pavičić je zauzela 7. mjesto a Ivana Andrić Pejak 17. mjesto, dok je u ženskoj kategoriji od 45-49 godina Katarina Bandalo zauzela 11. mjesto. U istoj disciplini u muškoj kategoriji od 40.-44 godine 57. mjesto je zauzeo Marko Kućinac, dok je 58. mjesto zauzeo Igor Bednaić.