Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Proteklog vikenda u Dioklecijanovom gradu Splitu održan je 22. Splitski polumaraton gdje su se trkači mogli natjecati u tri kategorije maratonu i štafetnom maratonu, polumaratonu i Trofej Sobodne dalmacije utrka od 5 km. Na 22. Splitskom polumaratonu su sudjelovali i članovi Sportsko rekreacijskog kluba „Baraber“ u kategoriji polumaratona Ivana Andrić Pejak koja je u kategoriji Ž-40 zauzela 43. mjesto, Marko Kučinac koji je u kategoriji M-40 zauzeo 47. mjesto, Robert Pejak koji je u kategoriji M-45 zauzeo 52. mjesto, Bernard Merčep u kategoriji M-55 zauzeo je 31. mjesto, Igor Bednaić u kategoriji M-40 zauzeo je 80. mjesto, Vedran Vučetić u kategoriji muških S zauzeo je 143. mjesto, Ivica Tomin u kategoriji M-55 zauzeo je 45. mjesto i Damir Nenadić u kategoriji M-50 zauzeo je 57. mjesto. U kategoriji od 5 km sudjelovala je Mia Nenadić koja je u kategorji žene 20 i starije zauzela 22. mjesto.