Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

13.03.2022. godine započela je ovogodišnja Slavonsko-baranjska trail liga.

1. kolo The Trail of Sokol je pripalo organizatorima Atletskom klubu Požega da okupi u Požegi natjecatelje i osiguraju im natjecanje u dvije kategorije kratka od 12 km i 600 mnv te duga od 21 km i 1000 mnv.

Mnogobrojni članovi Sportsko-rekreacijskog kluba Baraber sudjelovali su na ovoj utrci. Za istaknuti su rezultati naše dvije članice koje su osvojile brončane medalje. Na postolje se u kratkoj kategorji od 12 km popela Katarina Bandalo, te u dugoj kategoriji od 21 km Jasna Pavičić.

U muškoj kategoriji u dužini od 21 km i 1000 mnv Ivan Špoljarić je zauzeo 18. mjesto i Željko Kanđera 23. mjesto, dok sudionica u ženskoj kategoriji ove dužine osim Jasne Pavičić nije bilo.

U ženskoj kategoriji u dužini od 12 km i 600 mnv Marija Knežević je zauzela 15. mjesto, Eleonora Matić 17. mjesto, Melisa Franjković 18. mjesto te Julijana Ivančević 21. mjesto. U ovoj dužini u muškoj kategoriji 12. mjesto je zauzeo Ivan Heđi, 15. mjesto Zvonimir Krznarić, 16. mjesto Angel Milišić-Zečević, 17. mjesto Marija Čvagić, 26. mjesto Stanko Čvagić, 30. mjesto Damir Nenadić, 33. mjesto Marko Pavić, 34. mjesto Ivica Tomin i 39. mjesto Andrej Stipetić.