Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Atletski klub maraton Vukovar tijekom proljeća organizira Proljetni kup Grada Vukovara koji se sastoji od različitih utrka pa je 1. kolo cestovna utrka od 5 km, 2. kolo atletska disciplina na 5000 m, 3. kolo Vuka kros, 4. kolo Vučedol mini Trail i 5. kolo Vukovar O City. Tako je dana 23.03.2022. godine u njihovo organizaciji provedeno 1. kolo cestovne utrke od 5 km u kojem su sudjelovali i članovi Sportsko rekreacijskog kluba Baraber.

U ženskoj kategoriji 1. mjesto osvojila je naša članica Jasna Pavičić, dok je Jasna Dražić zauzela 11. mjesto.

U muškoj kategoriji 5. mjesto je zauzeo Angel Milišić-Zečević, 8. mjesto Matija Čvagić, 14. mjesto Stanko Čvagić, 16. mjesto Zvonimir Krznarić, 18. mjesto Damir Nenadić, 23. mjesto Marko Pavić, 26. mjesto Ivan Đakovac i 27. mjesto Josip Đakovac.