Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Dana 20.04.2022. godine u Vukovaru je održano i posljednje 5. kolo Vukovarske proljetne lige – Vukovar O City, u dužini od 5 km. Na ovoj utrci je organizator postavio kontrole točke koje obilježavaju znamenitosti grada, pa su trkači prije utrke dobili kartu s ucrtanim kontrolnim točkama i perforacijskim kartonom. Kontrolne točke se nisu morale obilaziti redoslijedom, a pobjednici su bili oni koji su skupili sve kontrolne točke i najkraćem vremenu.

U ovoj zanimljivoj utrci u ženskoj kategoriji naša članica Jasna Pavičić je po peti puta stala na postoje 1. mjesta, dok je 13. mjesto zauzela Ančica Milišić-Zečević. U muškoj kategoriji naši članovi su zauzeli slijedeća mjesta Matija Čvagić 5., Stanko Čvagić 6., Noa Čvagić 7., Marko Pavić 8., Darko Majdenić 20., Damir Nenadić 21. i Angel Milišić-Zečević 25.

Kako je Vukovarska proljetna liga imala 5. kola, na kraju su se zbrojili i svi rezultati. U ženskoj kategoriji u ukupnom poretku naša članica Jasna Pavičić je osvojila 1. mjesto, Jasna Dražić 17. mjesto, Mia Nenadić 18. mjesto i Ančica Milišić-Zečević 21 mjesto. U muškoj kategoriji u ukupnom poretku naš član Matija Čvagić je zauzeo 3. mjesto, Stanko Čvagić 5. mjesto, Marko Pavić 6. mjesto, Damir Nenadić 13. mjesto, Zvonimir Krznarić 19. mjesto, Noa Čvagić 26. mjesto, Angel Milišić-Zečević 30. mjesto, Darko Majdenić 46. mjesto, Ivan Đakovac 52. mjesto i Josip Đakovac 53. mjesto. Čestitke svim našim članovima na ostvarenim rezultatima.