Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Dana 21.10.2023. godine u organizaciji Udruge za održivi razvoj i rekreaciju MOTIV održano je 7. kolo Slavonsko-baranjske trail lige u Slatini, popularni Popišanac trail, gdje su se trkači mogli natjecati u dvije kategoriji na stazama dužine od 12 km Mali popišanac i 25 km Veliki popišanac.

Naši članovi su sudjelovali na obje dionice, te je na kratkoj stazi u ženskoj kategoriji 4. mjesto je zauzela Katarina Bandalo, 9. mjesto Marija Knežević i 28. mjesto Eleonora Matić, dok je na istoj stazi u muškoj kategoriji 13. mjesto zauzeo Damir Weber, 23. mjesto Angel Milišić-Zečević i 58. mjesto Damir Nenadić.

Na dužoj stazi, Velikom popišancu u ženskoj kategoriji naša članica Jasna Pavičić je stala na postolje i osvojila 2. mjesto, dok je u muškoj kategoriji Ivan Špoljarić zauzeo 20. mjesto.