Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

22.10.2022. godine u Slatini trkači su u organizaciji Udruge za održivi razvoj i rekreaciju „Motiv“ mogli sudjelovati u trail utrkama Caincross 6,5 km, Mali Popišanac 15 km i Veliki Popišanac 25 km, koje su i 6. kolo Slavonsko-baranjske trail lige. Kao i svake godine do sada članovi Sportsko rekreacijskog kluba Baraber su sudjelovali u ovoj utrci. U Caincross kategoriji nismo imali predstavnike, dok su u utrkama Malog i Velikog Popišanca ostvareni slijedeći rezultati. U muškoj kategoriji Malog Popišanca Dario Novoselić je bio 29., Matija Čvagić 33., Stanko Čvagić 35., Marko Pavić 36., Damir Nenadić 44., Robert Škorvaga 47., Ivica Tomin 48 i Darko Majdenić 50. U ženskoj kategoriji na dionici Malog Popišanca 4. mjesto je zauzela Katarina Bandalo, 7. mjesto Marija Knežević, 18. mjesto Eleonora Matić i 28. mjesto Sandra Pavić. U muškoj kategoriji Velikog Popišanca 15. mjesto je zauzeo Ivan Heđi, dok je u ženskoj na postolje stala naša članica Jasna Pavičić i osvojila 1. mjesto. Čestitke svim našim članicama i članovima na ostvarenim rezultatima.