Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

17.09.2022. godine na obroncima Dilj gore, na jezeru Petnja nedaleko od Sibinja, održano je 5. kolo Slavonsko-baranjske trail lige, u organizaciji Mazatora. Na ovoj utrci natjecatelji i rekreativci su mogli sudjelovati u slijedećim disciplinama:- Petnja trail 15.4 km / +440 m- Pljuskara trail 31.70 km / + 960 m- Šuma Striborova ultra trail 64.3 km / + 1820 m – (vremenski limit 11h)- Dilj ultra trail 100.4 km / + 2580 m – (vremenski limit 20h).Iako je vrijeme bilo oblačno i kišovito, dio članova Sportsko-rekreacijskog kluba Baraber nisu odustali od utrke, te su ostvarili slijedeće rezultate.U muškoj kategoriji Petnja traila 10. mjesto je zauzeo Matija Čvagić i 14. mjesto Stanko Čvagić. U ženskoj kategoriji Petnja traila 2. mjesto je osvojila Marija Knežević, 5. mjesto Eleonora Matić i 10. mjesto Katarina Bandalo.U ženskoj kategoriji Pljuskara traila 1. mjesto osvojila je Jasna Pavičić, dok u muškoj kategoriji nije bilo naših predstavnika.Čestitke svim članovima na ostvarenim rezultatima, te se vidimo na slijedećem kolu Popišanac traila.