Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Dana 20.04.2024. godine na izletištu Grabovac u općini Garčin u organizaciji sportske udruge „Vita activa““ u suradnji s RC Kotlich dive SB, održano je 4. kolo Slavonsko-baranjske trail lige. Sudionici su se mogli natjecati u tri kategorije kratkoj stazi 5,5 km, srednjoj stazi 12 km i dugoj stazi 22 km.

Na kratkoj stazi nismo imali sudionika, dok je na srednjoj stazi u muškoj kategoriji Alen Jakab zauzeo 8. mjesto, Darko Majdenić 36. mjesto i Mateo Mikolić 42. mjesto i  Darko Majdenić . Na istoj stazi u ženskoj kategoriji Katarina Bandalo je zauzela 4. mjesto i Mirta Jagić 14. mjesto. Na dugoj stazi u muškoj kategoriji Ivan Špoljarić je  zauzeo 19. mjesto, dok je na istoj stazi u ženskoj kategoriji Jasna Pavičić stala na postolje i osvojila 3. mjesto. Čestitke svima na ostvarenim rezultatima.