Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Dana 01.07.2023. godine na izletištu Grabovac, općina Garčin održano je 5. Kolo Slavonsko-baranjske trail lige, utrkom Garčin trail gdje su se sudionici mogli natjecati u tri kategorije kratka 5,5 km, srednja 12,5 km i duga 22 km.

Na ovoj utrci su se natjecali i članovi Sportsko-rekreacijskog kluba „Baraber“. Na dužini staze od 12,5 km u muškoj kategoriji Damir Weber je zauzeo 6. mjesto i Stanko Čvagić 24. mjesto, dok je u ženskoj kategoriji Katarina Bandalo zauzela 5. mjesto.

Na dužini staze od 22 km u ženskoj kategoriji naša članica Jasna Pavičić je stala na postolje i osvojila 1. mjesto, dok je Matija Čvagić u muškoj kategoriji zauzeo 12. mjesto. Čestitke našim članovima na ostvarenim rezultatima, a posebno onima na postolju.