Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Dana 18.02.2023. godine u Gazijama, Sportsko-rekreacijski klub „Baraber“ organizirano je i održao je 1. kolo Slavonsko-baranjske trail lige „Enoshopia Krndija trail“, gdje su trkačice i trkači mogli sudjelovati u dvije kategorije: Duga staza – 22 km/1000 m visinske. Kratka staza – 12 km/600 m visinske.

Na dionici od 12 km u muškoj kategoriji postolja su zauzeli: 1. Tomislav Nikčevski – SPD Altius 2. Goran Tomaić – Šahovski klub Radnik Velimirovac 3. Domagoj Devčić – AK Trejleri

dok je na istoj dionici u ženskoj kategoriji poredak slijedeći: 1. Marija Labak – 3Bor Đakovo 2. Sanja Šemuga – RC Kotlich Dive SB 3. Ivana Zelenika – AK Požega.

Na dionici od 22 km u ženskoj kategoriji postolja su zauzele: 1. Mirela Kristek – Šapice 2. Jasna Plemeniti – AK Maraton Vukovar 3. Vanja Rupčić – AK Koprivnica,

dok je u istoj dionici u muškoj kategoriji poredak slijedeći: 1. Krunoslav Bošnjaković – AK Zabok 2. Luka Horvat – OAZ Panos 3. Benyamin Vuk – AK Koprivnica.

U ovoj utrci sudjelovali su i naši članovi koji su u muškoj kategoriji kratke staze zauzeli sljedeće pozicije: Damir Weber 5. mjesto, Josip Mlakar 23. mjesto, Stanko Čvagić 37. mjesto, Ivica Lenard 38. mjesto, Bojan Radulović 44. mjesto i Damir Nenadić 48. mjesto. U ženskoj kratkoj kategoriji 7. mjesto zauzela Marija Knežević, 13. mjesto Ksenija Balatinac, Ivana Andrić Pejak 14. mjesto, Lucija Ivančević 16. mjesto, Sandra Pavić 18. mjesto i Monika Matković 19. mjesto.Na dugoj stazi u muškoj konkurenciji 25. mjesto zauzeo je Ivan Špoljarić, dok je u ženskoj konkurenciji Jasna Pavčić zauzela 10. mjesto.

Čestitamo svim sudionicima.

Zahvaljujemo se ovom prilikom našem sponzoru @NEXE grupa i Enosophia te volonterima.