Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Dana 17.02.2024. godine u Gazijama, na obroncima Krndije održano je 2. kolo Slavonsko-baranjske trail lige, u organizaciji veselih barabera, utrka Enoshopia Krndija trail na kojoj su trkači mogli sudjelovati u dvije kategorije dugoj stazi od 22 km i 1000m visinske i kratkoj stazi od 12 km i 600m visinske.

Prekrasan dan, izmamio je osmijeh na licima sudionika ove utrke, a posebno najuspješnijima koji su stali na postolja.

Na kratkoj stazi za djecu do 14. godina u muškoj kategoriji David Đapić iz AK Virovitica je osvojio 1. mjesto, dok je u ženskoj kategoriji 1. mjesto zauzela Marija Komljenović, 2. mjesto Marisa Taslidžić – Žuti Šešir i 3. mjesto Mia Vuk.

2. Krunoslav Bošnjaković – AK Zabok
  3. Beyamin Vuk – AK Koprivnica/Crossvallia/HA proxy.

Čestitamo im svima od srca na ostvarenim rezultatima, ali nećemo zaboraviti niti ostale naše članice i članove koji su sudjelovali na ovoj utrci, u kojoj je na kratkoj stazi u ženskoj kategoriji 5. mjesto zauzela Katarina Bandalo, 8. mjesto Ivana Kapetanović, 10. mjesto Marija Knežević, 15. mjesto Marija Kos, 16. mjesto Lucija Ivančević i 21. Ana Laštre, dok je na istoj stazi u muškoj kategoriji Alen Jakab zauzeo 5. mjesto, Damir Weber 8. mjesto, Josip Čapo 37. mjesto, Mateo Mikolić 38. mjesto, Damir Nenadić 39. mjesto, Robert Škorvaga 42. mjesto, Silvijo Kos 45. mjesto i Luka Varga 47. mjesto. Na dugoj stazi u muškoj kategoriji 28. mjesto je zauzeo Ivan Špoljarić i 39. mjesto Davor Novaković.

Ovim putem se zahvaljujemo od srca i svim našim sponzorima NEXE grupa, Enosophia, Stanić, Zott, Hell, Naturel, Kanditu, NTL – Narodni trgovački lanac, HGSS Stanici Osijek te domaćinima Planinarskoj kući Tivanovo kao i našim vrijednim volonterima. Vidimo se na slijedećoj utrci Sportski weekend u Belišću.