Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Dana 26.12.2022. godine sedmu godinu za redom organiziran je Božićni Krndija trail u mjestu Gazije (Općina Feričanci), koje je ujedno i zadnje, 7. kolo Slavonsko-baranjske trail lige. Trkači su se natjecali u dvije kategorije: Duga – 24 km/1000 m visinske i Kratka – 12 km/600 m visinske. Ova utrka je bila prilika za one trkače koji su možda malo više pojeli da sprže višak kalorija unesenih tijekom božićnih blagdana.

Na dionici od 12 km u muškoj kategoriji postolja su zauzeli: 1. Krešimir Valentić – Djeca iz šume 2. Boris Hrala – Motiv 3. Krešimir Šemuga – RC Kotlich Dive SB. Na dionici od 12 km u ženskoj kategoriji postolja su zauzele: 1. Sonja Sabo 2. Vesna Janković – AK Požega 3. Katarina Bandalo – SRK Baraber

Na dionici od 24 km u ženskoj kategoriji postolja su zauzele: 1. Mirela Kristek – Šapice 2. Jasna Pavičić – SRK Baraber 3. Jasna Plemeniti – AU Moslavina u pokretu

Na dionici od 24 km u muškoj kategoriji postolja su zauzeli: 1. Dejan Radanac – RC Kotlich Dive SB 2. Marko Duvnjak 3. Matko Stanković

U ovoj utrci sudjelovali su i naši članovi koji su u muškoj kategoriji kratke staze zauzeli sljedeće pozicije: 20. Matija Čvagić, 36. Stanko Čvagić, 40. Ivica Tomin i 47. Damir Nenadić, dok je u ženskoj kratkoj kategoriji 6. mjesto zauzela Marija Knežević i 22. Lucija Ivančević. Na dugoj stazi u muškoj konkurenciji 13. mjesto zauzeo je Siniša Jonjić.

REZULTATI: https://www.stoperica.hr/…/bozicni-krndija-trail-2022/120Kako je ovo i posljednje kolo Slavonsko-baranjske trail lige, najuspješnijim natjecateljicama i natjecateljima dodijeljene su nagrade za osvojena postolja, pa je tako u ženskoj konkurenciji duge staze poredak slijedeći:

1. Jasna Pavičić – SRK Baraber 2. Jasna Plemeniti – AU Moslavina u pokretu 3. Ivana Petrović – Šapice

dok je u muškoj konkurenciji, slijedeći: 1. Damir Kligl – DIŠ 2. Dejan Perasić 3. Dražen Holmik – Two chelos

Poredak u muškoj kategoriji kratke staze Slavonsko-baranjske trail lige je slijedeći: 1. Krešimir Šemuga – RC Kotlich Dive SB 2. Domagoj Zmaić – RC Kotlich Dive SB 3. Alen Jakab – Šapice

dok je u ženskoj konkurenciji, slijedeći: 1. Vesna Janković – AK Požega 2. Eva Arnold – Litice oko Virovitice 3. Katarina Bandalo – SRK Baraber. U ovoj ligi i ekipe su se borile za postolja, pa su tako najboljima dodijeljene nagrade za osvojene rezultate.

Postolja su u ovoj 2022. godini pripala: 1. RC Kotlich Dive SB 2. SRK Baraber 3. Šapice

Zahvaljujemo se ovom prilikom našem sponzoru NEXE grupa i Enosophia, natjecateljima, volonterima, članovima kluba koji su se u ovoj godini, kao i na završnom kolu Slavonsko-baranjske trail lige, potrudili ostvariti što bolje rezultate, stvoriti opuštajuću atmosferu prije i nakon utrke i vidimo se ponovno u Novoj 2023. godini. Neka vam bude sretna i spretna, od srca vam žele Baraberi.