Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Na posljednjem 6. kolu Slavonsko-baranjske trail lige, koje se održalo 26. prosinca 2021. godine u organizaciji Sportsko rekreacijskog kluba „Baraber“ u Gazijama, općina Feričanci, svi ljubitelji trail  utrka mogli su uživati na „Božićnom Krndija trailu“.

Sudionici su se mogli natjecati u dvije kategorije: duga 23 km i 1000 m visinske te kratka 12 km i 600 m visinske.

Rezultati:

Na 6. kolu sudjelovali su i članovi Sportsko-rekreacijskog kluba „Baraber“ te je u ženskoj kategoriji na dugoj stazi osvojila 4. Jasna Pavičić, dok su na kratkoj stazi u ženskoj kategoriji zauzete slijedeće pozicije: 4. Katarina Bandalo, 17. Marija Knežević, 20. Eleonora Matić i 25. Mirela Đakovac. Na kratkoj stazi u muškoj kategoriji ostvareni su slijedeći rezultati: 8. Leon Milišić-Zečević, 12. Ivan Heđi, 20.  Stanko Čvagić, 22. Andrej Stipetić, 26. Matija Čvagić, 28. Kruno Tomljanović, 31. Ivica Tomin i 32. Damir Nenadić.

Također su na posljednjem kolu Slavonsko-baranjske trail lige dodijeljene nagrade najuspješnijim trkačima, trkačicama i ekipama.

3. Antonia Drljić

Najboljim ekipama su njihovi članovi i članice svojim rezultatima osigurali postolje u ukupnom poretku, pa su tako postolja zauzele slijedeće ekipe:

1. Djeca iz šume
  2. Šapice
  3. Sportsko rekreacijski klub „Baraber“.

Čestitamo svim pobjednicama i pobjednicima, ekipama kao i svim sudionicima utrke što su i ove godine bili s nama, te vjerujemo da se vidimo i u slijedećoj sezoni sa željom da možemo biti zajedno u  još većem broju.