Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Dana 24.03.2024. godine u organizaciji Sportske udruge fit & strong održano je 3. kolo Slavonsko-.baranjske trail lige, Borovik trail na jezeru Borovik, na kojem su se trkačice i trkači mogli natjecati u dvije kategorije na Malom trail u dužini od 12 km i Velikom trailu od 22 km.

Na Malom trailu u muškoj kategoriji 7. mjesto je zauzeo Alen Jakab, 8. mjesto Damir Weber , 64. mjesto Luka Varga i 68. mjesto Darko Majdenić, dok je u ženskoj kategoriji 6. mjesto zauzela Ivana Zelenika i 8. mjesto Katarina Bandalo.

Na Velikom trailu u ženskoj kategoriji na postolje je stala i osvojila 2. mjesto Jasna Pavićić, dok je u muškoj kategoriji 22. mjesto zauzeo Ivan Špoljarić. Čestitke našim članicama i članovima na postignutim rezultatima.