Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Dana 02.04.2022. godine u organizaciji Udruge za šport i rekreaciju Đakovo, sa startom ispred kampa Borovik održana je utrka „Borovik trail“ sa dvije kategorije Mail trail 12 km/280 mnv i Veliki trail 22 km/520 mnv.

Iako vrijeme baš i nije bilo idealno, članovi Sportsko rekreacijskog kluba Baraber su se ipak odlučili sudjelovati u ovoj utrci. Ni kiša, ni snijeg, ni hladan vjetar i puno, puno blata nisu spriječili Barabere da uživaj u čarima trail utrke.

Pa su tako naši predstavnici u muškoj kategoriji na stazi od 12 km/280 mnv postigli slijedeće rezultate Angel Milišić-Zečević koji je zauzeo 7. mjesto, Ivan Heđi 9. mjesto, Dario Novoselić 13. mjesto, Matija Čvagić 15. mjesto, Stanko Čvagić 17. mjesto, Marko Pavić 18. mjesto, Andrej Stipetić 24. mjesto, Ivica Tomin 32. mjesto i Darko Majdenić 38. mjesto. Na istoj stazi u ženskoj kategoriji Katarina Bandalo je zauzela 4. mjesto, Marija Knežević 6. mjesto, Eleonora Matić 9. mjesto Na stazi Velikog traila u ženskoj kategoriji 4. mjesto je zauzela Jasna Pavičić.