Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

23.09.2023. godine održan je 8. Baranjski Ferivi polumaraton u organizaciji AK „Slavonije žito“ sa startom u JU PP Kopački rit. Sudionici su se mogli natjecati u utrci građana (5 km),  „1/x“ štafeti (3 x 5 km) i polumaratonu (21,1 km).

Članovi Sportsko-rekreacijskog kluba su također sudjelovali, iako je kiša padala pa prestajala i tako nekoliko puta. U utrci građana u muškoj kategoriji 5. mjesto je osvojio Boris Dojkić, dok u ženskoj kategoriji nismo imali predstavnica.

Na dionici polumaratona u muškoj kategoriji  M 40-44 Marko Kučinac je zauzeo 12. mjesto, u M 54-59 Miodrag Banjac je zauzeo 9. mjesto i u istoj kategoriji Ivan Špoljarić 10. mjesto. Na istoj dionici u ženskoj kategoriji Ž 40-44 Ivana Kapetanović je zauzela 4. mjesto, dok je Ksenija Balatinac u kategoriji Ž 50-54 zauzela 6. mjesto.