Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

21.06. su pojedini članovi završili i kultni Velebit trail i stavili opasne izazove pred sebe prijavom na duže staze s više visinske dok je podmladak završio na postolju i osigurao da i ove godine Baraberi osvoje medalje. Ivan i Iva Đakovac su već pomalo i očekivano osvojili postolje Ivan 2. mjestom na utrci od 7 km i Iva 2. mjesto također. Čestitamo! No, treba čestitati i ostalima koji su završili utrke, jer Velebit nije šala! Na Lightu su sudjelovali i Sandra Pavić, Mirela Đakovac i Lucija Ivančević. Na Activeu od cca 16 km i 900 m/v su bili Nenadić Damir i Andrej Stipetić. Na Challengeru 25 km i 1400 m/v su bili Željan Turalija i Ivan Heđi, dok na najdužoj ove godine Marathon stazi od 42 km i 2500 m/v su bili Marko Pavić i Boris Dojkić. Dok su neki trčali Velimir Rupčić je biciklirao na biciklijadi u Sisku. Čestitamo svima!