Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Dana 11.05.2024. godine u organizaciji Sportske zajednice Virovitičko-podravska županije održano je 5. kolo Slavonsko-baranjske trail lige u Svetom Đurđu gdje su trkačice i trkači mogli sudjelovati u tri dužinske kategorije žuta – 7 km, plava – 13 km +D 428m i crvena 24 km +D740m.

Na žutoj stazi u muškoj kategoriji Boris Dojkić je zauzeo 10. mjesto, Sven Majdenić 101. mjesto i Darko Majdenić 102. mjesto. Na Plavoj stazi u ženskoj kategoriji 14. mjesto je zauzela Katarina Bandalo, dok je u muškoj kategoriji iste staze Damir Weber zauzeo 20. mjesto i Angel Milišić-Zećević 36. mjesto. Na crvenoj stazi u ženskoj kategoriji na postolje je stala Jasna Pavičić i osvojila 3. mjesto, dok je u muškoj kategoriji na istoj stazi 29. mjesto zauzeo Ivan Špoljarić.