Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

27.08.2022. godine održana je utrka 5. Enzita noćni cener najdužom ulicom u Hrvatskoj Strizivojna. Na ovoj utrci rekreativci i oni koji vole osvajati postolja mogli su sudjelovati u dvije kategorije od 5 km i od 10 km.I na ovoj utrci su sudjelovali naši članovi Sportsko-rekreacijskog kluba „Baraber“ gdje je na stazi od 5 km u muškoj kategoriji od 40-44 Darko Majdenić zauzeo 12. mjesto, dok je muškoj kategoriji od 50-55 Damir Nenadić zauzeo 1. mjesto.Na dužoj stazi od 10 km u ženskoj kategoriji 40-44 naša članica Jasna Pavičić je osvojila 1. mjesto, dok je u kategoriji 45-49 Katarina Bandalo osvojila 2. mjesto. Na istoj dužini staze u muškoj kategoriji 40-44 5. mjesto je zauzeo Angel Milišić-Zečević i 6. mjesto Matija Čvagić. Čestitke svim našim neumornim članovima, koje ni ove vrućine nisu spriječile na sudjelovanje u utrkama, a posebno onima koji su uspjeli u istom danu istrčati dvije različite utrke jednu trail i jednu cestovnu.