Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Dana 09.04.2022. godine na ovogodišnjem izdanju Istra 100 milja by UTMB koja uključuje nekoliko utrka na otvorenom, svaka se odvija zasebno, nedefiniranim tempom i u vremenskom ograničenju. Trkači su na ovoj utrci mogli sudjelovati u različitim kategorijama na Crvenoj stazi u dužini 168 km sa +6.515 mnv, Plavoj stazi u dužini 128 km sa +5.075 mnv, Zelenoj stazi u dužini 68 km sa +2.160 mnv, Žutoj stazi u dužini 40 km sa +940 mnv i Bijeloj stazi u dužini od 20 km sa 130 mnv.

Ni ova utrka nije prošla bez sudjelovanja članova Sportsko-rekreacijskog kluba „Baraber“ gdje se Krešimir Valentić natjecao na Plavoj stazi i u muškoj kategoriji M 40-44 zauzeo 8. mjesto, Kruno Tomljanović na Zelenoj stazi i u muškoj kategoriji M 45-49 zauzeo 9. mjesto, dok su se na Žutoj stazi natjecali Helena Weber koja je u ženskoj kategoriji Ž 21-34 zauzela 8. mjesto, Damir Weber je u muškoj kategoriji M 35-39 zauzeo 14. mjesto i Darko Majdenić u muškoj kategoriji M 40-44 zauzeo je 35. mjesto. Čestitke našim članovima na sudjelovanju ovakve zahtjevne utrke.