Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Dana 26.08.2023. godine u organizaciji Olimpijade starih športova, organiziran je 1. Olimpijski polumaraton na kojem su trkači i trkačice mogli sudjelovati u utrci građana – 6,2 km i polumaratona 21,12 km.

Iako su vremenski uvjeti bili nepovoljni, vrućina i sparina, kao i mnogi drugi trkači i trkačice sudjelovali su članovi i članice Sportsko-rekreacijskog kluba Baraber.

U utrci građana u ženskoj kategoriji Katarina Bandalo je stala na postolje i osvojila 2. mjesto, dok u muškoj kategoriji nismo imali predstavnika.

Na dionici polumaratona u ženskoj kategoriji Jasna Pavičić je osvojila 5. mjesto, dok je u muškoj kategoriji Marko Kučinac osvojio 32. mjesto, Vedran Vučetić 39. mjesto i Robert Pejak 40. mjesto. Čestitke svim našim članicama i članovima na ostvarenim rezultatima u ovim paklenim uvjetima (37 C).